Ponuka práce: Poskytovateľ/ka služieb v miestnej kancelárii poslanca Európskeho parlamentu Martina Hojsíka

Ponuka práce: Poskytovateľ/ka služieb v miestnej kancelárii poslanca Európskeho parlamentu Martina Hojsíka

Ponuka práce na pozíciu poskytovateľa asistenčných služieb pre poslanca Európskeho parlamentu s miestom práce v kancelárii poslanca v Bratislave.

Pracovný pomer je uzavretý formou zmluvy o poskytovaní služieb medzi poslancom a samostatne zárobkovo činnou osobou alebo právnickou osobou.

Náplň práce poskytovateľa služieb:

Hľadáme asistenta alebo asistentku poslanca Európskeho parlamentu do slovenskej kancelárie poslanca. Náplňou práce je správa databázy kontaktov, komunikácia s podporovateľmi a podporovateľkami poslanca, foto a video produkcia, a správa sociálnych sietí poslanca, a to najmä so zameraním na správu online komunity.

Úlohy, ktoré bude poskytovateľ alebo poskytovateľka služieb dodávať sú nasledovné:

  • spravovanie webovej stránky poslanca, príprava textov pre webovú stránku
  • Práca s Nationbuilder CRM platformou
  • komunikácia s podporovateľmi a podporovateľkami poslanca
  • Foto a video produkcia, strih a úprava fotiek a videí
  • aktualizácia databáz kontakov
  • Správa sociálnych sietí poslanca - najmä správa online komunity
  • Organizácia online a offline podujatí
  • Príprava dokumentov a podkladov pre poslanca
  • spravovanie telefonátov, elektronickej pošty a pošty
  • zhromažďovanie informácií k otázkam súvisiacich s činnosťou poslanca
  • analýza informácií v súvislosti s činnosťami poslanca

Detaily pracovnej zmluvy:

  • Zmluva o poskytovaní služieb sa uzatvára na dobu určitú, a to od 1.3. 2022. - 2.7. 2024 (koniec volebného obdobia Európskeho parlamentu)
  • Úväzok na 75%, od pondelka do piatku, 30 hodín týždenne
  • Poskytovateľ alebo poskytovateľ služieb vystavuje faktúru za poskytnuté služby raz mesačne (ako fyzická alebo právnická osoba)
  • Ohodnotenie: medzi 2000 eur -  2500 Eur na faktúru podľa skúsenosti

Požiadavky:

Technické zručnosti:

  • Microsoft office balík (pokročilý)
  • Správa webovej stránky
  • Canva (alebo iný program na výrobu grafík) (pokročilý)
  • Foto a Video editing
  • Nationbuilder CRM (pokročilý)

Ostatné podmienky:

  • Občianstvo v členskej krajine EÚ

Informácie o priebehu tendra na pozíciu poskytovateľa služieb:

Poskytovateľ služieb je vyberaný prostredníctvom súťaže (tendru). Ponuka bude zverejnená na webovej stránke poslanca od  20.1. - 6.2.

Do 6.2. prosíme o zaslanie ponuky vrátane životopisu, cenovej ponuky a odôvodnenia

[email protected].

Kandidát/ka ktorý splní požiadavky a ich ponuka bude v súťaži vyhodnotená ako najvýhodnejšia, bude im ponúknutá pozícia poskytovateľa služieb pre asistentkú prácu v kancelárii poslanca EP na Slovensku.

Príloha:

Hodnotiace kritérium:

  • Správa sociálnych sietí

Maximálny počet bodov (100)

Expertíza v správe databázy kontaktov ( program NATIONBUILDER CRM)

30

Foto a Video produkcia a  editing

20

Správa sociálnych sietí

20

Správa webovej stránky

20

Expertíza v príprave grafík, práca s programom Canva.

10