Ak by sa nepochopenie dalo vyvážať, Sulík by bol ideálny minister hospodárstva

Ak by sa nepochopenie dalo vyvážať, Sulík by bol ideálny minister hospodárstva

Richard Sulík k víkendovému obedu naservíroval takú porciu servilnosti, že mnohých prešla chuť do jedla. Nielen na Slovensku, ale v celej Európe. Vyjadrenia ministra hospodárstva, že ak bude treba platiť za plyn v rubľoch, tak budeme platiť v rubľoch, nemajú s pragmatizmom nič spoločné. Nemajú nič spoločné ani so zdravým rozumom a politickou zodpovednosťou, ktoré dnes potrebujeme viac ako kedykoľvek v minulosti.

Richard Sulík je známy svojou schopnosťou nepochopiť aktuálnu situáciu a jej dôsledky. Ak by neporozumenie súvislostiam bolo vývozným artiklom, nevedel by som si na poste ministra hospodárstva predstaviť lepšieho človeka. Žiaľ, nepochopenie a servilnosť prvej triedy sme cez víkend vyviezli do celého sveta, najmä ruské propagandistické kanály si pochutnali. No výmenou za to sme nezískali nič – len hanbu. Prečo vlastne Richard Sulík (opäť) strelil mimo?

Celý komentár si prečítajte tu: https://dennikn.sk/2796157/ak-by-sa-nepochopenie-dalo-vyvazat-sulik-by-bol-idealny-minister-hospodarstva/

Pridajte sa k zmene

Prihlás sa na náš newsletter